Logo Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Świerklanach

Wyjazd na Jarmark do Wrocławia - 28.11.25r. oraz 13.12.25r.

Ocena 0/5

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
wydarzenia