Logo Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Świerklanach

Wczoraj po raz pierwszy mieliśmy okazję bawić się z naszymi najmniejszymi mieszkańcami podczas zajęć Muzyczny Świat Malucha

Ocena 0/5

Bardzo dziękujemy za wspólną zabawę zarówno dzieciom jak i rodzicom. Bawiliśmy się świetnie!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności