Logo Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Świerklanach

To był WIELKI dzień dla naszych młodych artystów uczęszczających na zajęcia "Kreatywnej Galerii Małych i Większych"

Ocena 0/5

Pierwszy WERNISAŻ w ich życiu, pierwsze obrazy zaprezentowane szerszej widowni w Galerii JAN w Jankowicach, przybyli goście, w tym dumni rodzice i dziadkowie ze swoich pociech, małe prezenty, oklaski i wywiady dla telewizji TVT.
Jeżeli Twoje dziecko chce spróbować swoich sił na polu plastyczno-artystycznym, które jest prowadzone przez pomocnych i sympatycznych artystów - to zapraszamy na zajęcia w środy od 16.00 do Galerii JAN w Jankowicach.

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności